Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rezia fog. Gátlót szedők! A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rezia fog. Gátlót szedők! A placebot van értelme bevenni, vagy az csak a rutin miatt van benne, de akár ki is dobható?

Figyelt kérdés
Még nem szedem, nincs is tájékoztatóm, de utána olvasgattam már, hogy mit tartalmaz a doboz, és emiatt fogalmazódott meg a kérdés.
2013. okt. 1. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Van értelme bevenni, nem hülyeségből tették bele. Ha 28 tablettás, akkor azért tették bele, hogy könnyebben tudd számon tartani a napokat.
2013. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"az csak a rutin miatt van benne" :)


Ez a kérdés..hogy a számontartás miatt van csak benne vagy tartalmaz valami vitamint vagy tudomisén mit.

2013. okt. 1. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Erre szerintem a nőgyógyász fog majd tudni választ adni, amikor iratod :)
2013. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már kiírta, de nem szeretném nagyon minősíteni azt a dokit..hiába kérdeztem, semmi választ nem kaptam, mondván hogy majd rájövök. Ezért kérdezem itt :)
2013. okt. 1. 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Placebo tabletta:hatóanyag nélküli tabletta,tehát cukorka amit ha kihagysz nem baj mert ennél a tabinál ez a 4tabletta képezi a szünetet..Nem muszáj be venned,csak a kényelem végett került a csomagba,hogy megszokd a minden napi bevételt..Jól gondoltad! :) Én 1,5 éve szedem,nekem hihetsz! 24l
2013. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Már kiírta, de nem szeretném nagyon minősíteni azt a dokit..hiába kérdeztem, semmi választ nem kaptam, mondván hogy majd rájövök. Ezért kérdezem itt :)"


Bocs, de akkor a te felelősséged, hogy ha bajod esik... A helyedben én inkább mennék egy normális orvoshoz, ez ellen meg panaszt tennék.

2013. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat 24/L :)


Nem is megyek többet hozzá, nem őrültem meg :D És már tettem az amúgy sem túl jó híre mellé még egy kis pluszt..de ez már a múlt, azért írtam ki a kérdést, hogy a jövő nem ilyen legyen.

2013. okt. 1. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb placebo kisebb adagnyi vasat tartalmaz.
2013. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondta a doki h vas vn benne :) ami verzeskor jol jon :)
2013. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel placebo, en pl nem is szedtem be azt a negyet :)

Es szedtem 16 honapig... Csak arra figyelj, h ne felejtsd el, mikor kell az uj levelet elkezdeni

2014. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!