Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges-e hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ééén0001 kérdése:

Lehetséges-e hogy terhes vagyok, mert nem jött meg pedig ma kellett volna, Gestromix-et szedek 1 hettél ezelőtt azi sandox antibiutikomot szedtem és barátommal nem védekeztünk óvszerrel?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és mennyi vagy?
2013. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges -.- Ezt te is tudod, meg se kell kérdezni.
2013. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
esélyes, de nem valószínű... teszt?
2013. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
19 vagyok és 2éve szedem a fogamzásgátlót.
2013. szept. 28. 19:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy a szünetmentes hét utolsó napján jött meg.
2013. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem csináltam tesztet még. remélem csak az anti biotikum zavart be és az hogy idegeskedem
2013. szept. 28. 19:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy egyes antibiotikumok csökkentik, illetve semlegesítik a fogamzásgátló hatását?


A doki mit mondott, aki felírta az antibiotikumot, amikor mondtad, hogy milyen fogamzásgátlót szedsz?

2013. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen tudom.. Ő írja ,mindig ki a fogamzásgátlómat pont az nap írta ki mikor az anti biotikumot .. nem mondot rá semmit sem . volt már hogy szedtem sokkal erősebb anti biotikumot műtétem után és akkor nem volt ilyenn problémám hogy késett volna ezért nem tudom most mi van. sajnos tesztet meg hétvége miatt nem tudok sehol sem venni
2013. szept. 28. 19:47
 9/11 anonim ***** válasza:
De miért nem kérdeztél rá?
2013. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fölöslegesnek tartottam mert mi előtt elkezdem szedni előtte egy évig védekezés nélkül szeretkeztem és nem estem teherbe egyszer sem . és gondoltam ha már gyógyszert is szedek így esélytelen hogy terhes legyek főleg azért mert 2 éve szedem úgy tudom ilyenkort már erősebb a hatása és nagyon gyenge antibiotikumot szedtem
2013. szept. 28. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!