Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10-30kor vettem be a fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-30kor vettem be a fog. Gátlót (Tri-Regol) és nemsokkal utána görcsölt a hasam de visszatartottam! Fél kettő körül már nem bírtam és kimentem wc-re. Nem túl híg és nem túl kemény székletem volt (bocs de nem bírom másképp írni)?

Figyelt kérdés
.Ennyi idő alatt felszívódott a tabi?Már tegnap is így jártam vele!Válaszokat köszönöm előre is!
2009. nov. 6. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha igazi hasmenésed lett volna, azt nem tudtad volna visszatartani! Felszívódott.
2009. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(Pedig vissza lehet tartani)

Amúgy nyugi, ennyi idő alatt felszívódott!

2009. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
felszívódott az, az igazi hasmenés az folyik belőled mint a víz. a nemtúl híg és nemtúl kemény széklet azmég a normális kategória.
2009. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!