Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnapelőtt használtunk Durex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnapelőtt használtunk Durex gumit, azóta nagyon viszketek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gondolom allergiás, vagy érzékeny vagyok rá, mindegy, megy a kukába, de mivel tudnám enyhíteni a tüneteket?
2009. nov. 6. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
fenistil krém-vény nélkül kapható
2009. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell kidobni ugyanis a gumiallergia az nem olyan hogy odalent viszketsz... akkor kiver a piros kiütés a tested különböző részein, nehezen kapsz levegőt, stb, ugyanolyan allergia mint bármelyik másik, nem tudom hogy miért alakult ki az emberekben az a kép hogy ha viszket akkor tuti a gumira allergiás... amellett hogy 1000 emberből ez egynél fordul elő, tehát rohadt ritka. van valamilyen fertőzésed, valószínűleg gomba, a gumi kidobása helyett menj inkább orvoshoz és kezeltesd magad mert méhszájsebed lesz. ha fiú vagy, akkor is emnj orvoshoz és kezeltesd magad mert csak átpasszolod majd a barátnődnek. nem vicc.
2009. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi:)

nagyon valószínűnek tartom, hogy nem fertőzés, mert volt már ilyen, szintén ugyanettől a márkától. az egyik fajtától kijön, a másiktól nem.. volt olyan, hogy csak a barátom viszketett, én nem. 1-2 napon belül el szokott múlni, de most eléggé zavar, azért kérdeztem. fogamzásgátló-probléma miatt gumizunk most 1-2 hétig, maradunk mostantól a jól bevált típusnál...

2009. nov. 6. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, többször is. (allergiás vagyok az óvszer valamely részére, ez sicher....elmentem dokihoz, mert azt hittem sikerült összeszednem valamit, de fertőzésem nem volt.) Nekem az intim mosakodógél is segített, kevésbé viszketett tőle.
2009. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!