Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésénél a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésénél a fiú hova élvez?

Figyelt kérdés
Ezen a dolgon gondolkozok már pár hónapja, lehet hülye kérdés de egyszerűen nem tudom a választ mert az oké, hogy óvszernél a gumiba... De ilyenkor a csajba? Úgy nagyobb az esélye a teherbe esésnek mintha pl a hasára élvezne nem? Meg a lányból az kifolyik és azzal mit kell csinálni?:"D

2013. szept. 23. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Ahova akar, oda.

Tényleg semmit sem tudsz a fogamzásgátló hatásáról? Már a nevében is benne van.

2013. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogamzásgátlót szed a lány akkor teljesen mindegy hogy hova élvez a fiú. Csak ne más lányba...
2013. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kitörölni? Nagyobb, csak az esély már annyira elenyésző, hogy szinte lehetetlen :D
2013. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Úgye ez nem komoly?


Azért szedsz fogamzásgátlót,hogy ne kelljen gumival védekezni,és egyebek.Épp ezért ilyenkor a férfi a lányba élvezz,ha pedig rendesen szedi a gyógyszert,az megöli a spermákat,vagy valami ilyesmi..Ami pedig kijön a lányból próbáld meg nem megenni.. de komolyan ilyen kérdést.. De Google jó barátod szerintem.. :)

2013. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kerestem itt is ilyen kérdést de nem találtam.. csak azért kérdeztem az esélyét mert ugye semmi sem 100%-os :)
2013. szept. 23. 15:55
 6/9 Amado atya ***** válasza:

Fogamzásgátlót pont azért szednek a csajok, hogy gumi nélkül beléjük lehessen durranni. Teherbeesés valószínűsége kb. az 1% körül van, elenyésző. Már amennyiben rendesen szedik.


Igen, kifolyik belőlük az anyag, és vagy felitatják törülközővel/papírzsebkendővel stb.-vel, vagy ha kicsit perverzebbek, akkor az is előfordul, hogy a pasi kinyalogatja belőle.(!)

2013. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Háát,nem tudom..Nálam még másnap is előfordul,hogy jön belőlem..Igy a zsepis megoldás sokat nem ér :)
2013. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6/ amit a végén írtál az elég undorító volt xdd na köszönöm a válaszokat :DD csak azért kérdeztem mert én is szedem egy kis ideje, már nem fogunk óvszert használni és kíváncsi voltam :)
2013. szept. 23. 15:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Nos, a Brazil fogamzásgátlónál a lehető legjobb helyre!


Csak a szamba!!!

;)

2013. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!