Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Suprax antibiotikum mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suprax antibiotikum mennyire van hatassal a fogamzasgatlo tablettara?

Figyelt kérdés
Ma csinaltuk baratommal, es belem elvezett. A heten beteg voltam es a hazi orvosom Suprax 200mg antibiotikumot irt fel. Ezen a heten volt a 7napos szunet a fogamzasgatlo tablettanal (Controvul). Ma meg egy kicsit vereztem. Mennyire csokkent/csokkenhetett a tabletta hatasa? Az orvosomnak nem mondtam hogy fogamzasgatlot is szedek. Holnap kezdem a 4.-ik levelet.

2013. szept. 21. 21:53
 1/4 anonim válasza:
Szia,tudtommal minden antibiotikum hatással van .Ha csak kicsit véreztél akkor szerintem csinálj egy tesztet ,mert simán elképzelhető,hogy teherbe estél.Én az első hónapban majdnem ugyanúgy véreztem mint rendesen.Érdemes megcsinálni,legalább tudod mi van.Én mindig kettöt csináltam,biztos ami biztos alapon ...a rossmannban lehet venni 2 db-osat olyan 600.- körül van.
2013. szept. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocsi telefonról írtam. úgy értettem, hogy még nem múlt el a menzeszem teljesen.
2013. szept. 22. 08:47
 3/4 anonim ***** válasza:

gondolom már későn irok de leirom, hátha másban is felmerö la kérdés. Először is mi a fenéért nem kérdezitek meg az orvot???


NINCS HATÁSSAL A FOGAMZÁSGÁTLÓRA! Én ugyanezt kaptam az volt az első kérdésem, hogy kell e kiegészítő védekezés és mondtam, hogy ennél az antibiotikumnál nem. óriási tévedés az, hogy minden antibiotikum hatással van a fog.gátlóra. pont úgy, hogy van amelyikre lehet inni alkoholt és van amelyikre nem.

2013. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sorry telóról irtam, azért a sok elgépelés
2013. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!