Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hüvelygyűrűt (nuvaringet)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelygyűrűt (nuvaringet) valóban hűtőben kell tárolni?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztatón az áll,kiadás után 30 fok alatt. Akkor miért kellene hűteni? A háziorvos azt mondta hűteni kell. Itt pedig elég vegyes válaszokat találtam ezzel kapcsolatban,ami eléggé elbizonytalanít,hogy akkor most mit is gondoljak?
2009. nov. 5. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
igen, a hüvellyel együtt :D
2009. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha nem hűtöd akkor csak 4 hónapig áll el, tehát 30 fok alatt. hűtőben eláll évekig, addig amíg a szavatossága le nem jár. lehet hogy veszíthet a hatékonyságából ha nem hűtőben tárolod, nem tudom de nekem is mondta a gyógyszerész mikor kiadta hogy tartsam hűtőben.
2009. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Hüvelygyűrűre akartam váltani a bogyók helyett, de így nem fogok. Ha csak kivennék a hűtőből valami elemózsiát, mindig az járna a fejemben, hogy ott figyelt a gyűrűvel egy légtérben.
2009. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
pff te bolond vagy:D a hűtőben amúgy is van egy-két ilyen olyan gyógyszer fensitil csepp vagy akármi, és be van csomagolva, nem a csupasz gyűrű van a sajt tetejére dobva.:D ezt a logikát.
2009. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell ott tartani.
2009. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
jah de időközben leesett hogy a 13:30as lehet hogy azt hiszi hogy minden nap ki kell venni és iksz időre a hűtőbe rakni.. nem így van. megveszed a gyógyszertárban és amíg fel nem rakod addig a hűtőben van, onnantól hogy érintkezett a hüvelyeddel, nem teheted vissza a hűtőbe mert akkor nem fog hatni, 3 hétig folyamatosan a hüvelyben kell lennie, utána kidobod, tehát csak steril új gyűrű van a hűtőben, használt nem:D
2009. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor hűtő. Köszönöm a válaszokat. Egyébként nem tudja valaki,hogy miért nem lehet háziorvossal kiíratni a gyűrűt? Próbáltam,és majdnem letépte a fejem,hogy ha ő ezt felírja nekem megbüntetik érte,mert csak szakorovos írhatja fel.
2009. nov. 5. 14:05
 8/13 anonim ***** válasza:
nem kell hűtőbe tenni, azért váltod ki hogy használd, nem?
2009. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én ilyenről nem is tudtam :S

Nálam most 3 havi adag van és az mind bent van a fiókomban. MOst akkor az uccsó gyűrű az már nem lesz jó?:S

2009. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell hűteni!
2009. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!