Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló módszert tudtok, ami vény nélkül kapható a patikákba és nem macerás?

Figyelt kérdés

Gumi kizárva.:)

Most hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését, holnap kéne elkezdenem az új levelet, de sokat híztam tőle ezért abbahagyom. És nődokihoz csak jövőhét végén tudok menni hüvelygyűrűt íratni, de ugye azzal megint meg kell várnom míg megjön. És erre az 1 hónapra szeretnék valami jó fogamzásgátló módszert, ami persze rendesen véd, és nem rizikós, és ami tényleg nem macerás. Előre is köszönöm a válaszokat. 22/L


2009. nov. 5. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
spermicidek, hüvelykúp, hüvelytabletta stb. bár nem biztonságos de megszakítással viszonylag igen. anélkül semmiképpen! csak ez van.
2009. nov. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, csak ezek vannak...vigyázz nehogy a hüvelygyűrűtől is meghízz....ugyanis aki a foggátlótól hízik, ott 70%-ban nem CSAK a foggátló volt a hibás.
2009. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

komolyan a hüvelygyűrűtől is lehet? ne mááááááár:)

Az nem csak helyileg hat?

2009. nov. 5. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:
nem, pont ugyanúgy hat mint a tabletta, csak a hormon nem a gyomor nyálkahártyáján át, hanem a hüvelyén át szívódik fel. ennyi a különbség. ugyanúgy belekerül a véredbe és a véred által az egész testedbe. előző: kíváncsi vagyok hogy ezt a 70%os hülyeséget honnan szedted. kíváncsi lennék, ha téged is hajlamossá tenne a hízásra a gyógyszer és a tök sovány alkatodból 3-4 hónap alatt ducit csinálna akkor is ezt mondanád-e holott ugyanannyit eszel mint előtte... csak úgy kitalált marhasággal ne tömjük már az emberek fejét.
2009. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azt onnan szedtem, h nagyon sok hízásra hajlamos ember nem hízik meg a foggátlótól, ha odafigyel rá. persze könnyű ráfogni a foggéátlóra h igen, attól híztam, abbahagyja a foggátlót, várja h megtörténjen a csoda és lám csak....nemtörténik semmisem....vajon miért???
2009. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó, tudod ebben rejlik az emberek különbözősége, ennél ezt váltja ki annál azt...
2009. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja és szerintem benne van a hízás a betegtájékoztatóban, mint mellékhatás.
2009. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

szedtem már 2 évvel ezelött 1 évig akkor is híztam, aztán amikor abbahagytam nem híztam tovább pedig mindent ugyanúgy csináltam. Most februártól szedtem yadinet és kb 8kg szedtem fel pedig mindent ugyanúgy csináltam (evés, stb.).

Tudom hogy benne van, de van akinél bejön van akinél nem. Van aki az egyik fajtától hízik van aki egyiktől sem van aki mindentől.

2009. nov. 5. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak a gumi a biztonságos. Tudod spermiciddel azalatt az 1 hónap alatt is simán össze lehet hozni 1 gyereket...Amúgy bemész a patikába és megveszed a hüvelygyűrűt. ha nem 15 éves vagy, akkor kiadják vény nélkül is, ettől függetlenül konzultálni kell a dokival is.

Amúgy attól is hízhatsz simán. a hormon az hormon...

2009. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!