Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem jött meg miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött meg miért?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a kérdésem, hogy előző hónap végén jött meg 5 nappal később mert beteg voltam antibiotikumokat szedtem és ebben a hónapban hétfőn kellett volna megjönnie.. elötte együtt voltam a barátommal párszor de gumival védekeztünk és mielött elment mindig kivette biztonság miatt és 3-4 percenként mindig megnézzük, hogy jó-e a gumi.. és nem jött meg.. 16 éves vagyok szerintetek mitől lehet? megfog jönni ? :(
2013. szept. 17. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Késik...

Sok oka lehet!!

Lehet még be sem állt rendesen...

27/F

2013. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, de akkor megfog jönni? elötte görcsölt a hasam ma meg fájt egész nap..
2013. szept. 17. 15:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha előző hónap, vagyis augusztus végén megjött, mégha késéssel is, akkor most hétfőn miért kellett volna megint megjönnie? Hány naposak a ciklusaid?
2013. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
28 naposak
2013. szept. 17. 15:54
 5/14 anonim ***** válasza:
És akkor pontosan hanyadikán jött meg utoljára?
2013. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Meg fog jönni!!

Ebben a korban még rendszertelen amúgy is...

Nem vagy terhes,ha ettől félsz... ;)

2013. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
elírtam bocsi 2 hónapal ezelőtt volt hogy sokat késett mikor beteg voltam...múlthónapban pontosan jött meg most meg már 2 napja nem...:/
2013. szept. 17. 15:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg ok a lehet amiért késik, főleg a te korodban, de nyugi biztosan nem vagy terhes. :)
2013. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2 nap késés előfordulhat. Nyugodj meg minél előbb, mert a stressz miatt is késhet. Ha rendesen védekeztetek, márpedig a leírtak alapján igen, akkor a terhesség kizárt.
2013. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
és miért görcsöl már több napja a hasam?:/ meg fáj?:/
2013. szept. 17. 16:03
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!