Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak nekem nem jött be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem jött be a Nuvaring?

Figyelt kérdés
A férjem érzi szex közben, tehát mindig ki kell vennem. A havi vérzésem 8 napig tart és elég bő. A dokim szerint ez a legjobb fogamzásgátló, de nekem nagyon nem jött be. Úgyhogy most keresgélek hogy mit használhatok mást, bár a hormonális fogamzásgátlókkal azt hiszem felhagyok. Akkor csak az óvszer marad?

2013. szept. 16. 12:07
 1/8 Adi33 válasza:
Nem csak Neked. Ez a kacat semmire se való. Szedj Stodette-t. F33
2013. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött, több partnerem is volt, amióta használom, de egyiküket se zavarta, menstruációm meg napra pontos, pár nap alatt letudom. Mellékhatást nem tapasztaltam.
2013. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, nem tudok rá rosszat mondani, a menzimet is pontosan beállította.
2013. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 4 tablettát szedtem, mindegyiktől aknés lett a bőröm, libidóm 0, és még sorolhatnám..

Nuvaringnál semmi mellékhatás, egyikünk sem érzi szex közben.

2013. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem se jött be ez a vacak. Két hete volt fenn, amikor is hüvelygombát kaptam, most kaptam kúpot meg krémet, azt használom rá. Aztán mikor pár (4) nap múlva le lehet venni, hogy ne zavarjam össze a ciklusomat, kidobom ezt a szart.
2013. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Draga szivem, gombad a tablettatol is lett volna. Ez nem a gyuru hibaja.
2013. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
1 évet szedtem tabit, és nem lett tőle semmi bajom sem, drága szívem :D A hüvelygyűrűn kívül meg nem volt semmi változás mostanában, a dokim is eléggé erősen erre voksol. Lehet egyébként még kísérleteznék is vele, ha nem lennének más komoly problémáim, de most nem engedhetem meg magamnak az egészségem miatt, hogy gyógyszerezzek, meg kúpozzak meg minden. Nekem nem jött be, másnak meg igen, kész ennyi.
2013. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem gyűrű nélkül is volt már gombám rengetegszer életemben. Aki hajlamos rá, az tehet bármit, mindig újra elő fog jönni...
2013. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!