Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma kellett volna megjönnie,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kellett volna megjönnie, nem jött meg, lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
előző hónapban beteg voltam akkor késett 5 napot bár antibiotikumokat szedtem akkor de ebben a hónapban párszor együtt voltam a barátommal de mindig úgy, hogy 3-4 percenként megnézi, hogy guminak nincs-e semmi baja és mielött elmegy mindig kiveszi mikor érzi, guminak semmi baja nem volt soha.. ma kellett volna megjönnie de nem jött és nagyon félek megint, hogy lehet-e baj :( előre köszi a válaszokat!! 16/L
2013. szept. 15. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire pánikolsz, ne szexelj.


Antibiotikumos betegségtől simán késhet pár napot.

2013. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de az antibiotikumos esetes dolog már volt és akkor 5 napot késett és akkor megjött.. és most meg ma kellett volna megjönnie és nem jött meg :/
2013. szept. 15. 21:47
 3/3 anonim válasza:
Ha az óvszernek nem volt semmi baja, akkor nem lehetsz terhes. Lehet éppen azért késik a menzeszed, mert nagyon stresszelsz. Próbálj meg lazítani, hiszen aggodalomra semmi okod!:) De ha egy-egy aktus után pánikszerűen eluralkodik rajtad a bébitől való félelem, akkor próbálj meg kiegészítő fogamzásgátlót használni.
2013. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!