Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű - jól helyeztem fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű - jól helyeztem fel?

Figyelt kérdés
1 hete használok hüvelygyűrűt, tablettáról váltottam. Mivel még sohasem használtam ilyet, ezért a dokim elmagyarázta mit kell csinálni, sőt volt olyan rendes, hogy ő rakta fel az elsőt. De nálam nem úgy helyezkedik el, ahogy a betegtájékoztatón is van. Mikor a doki feltette, akkor a középső ujjam második ujjpercénél értem el a karika alját, ma meg kb.1-2 cm-re volt a hüvelynyílástól. Megpróbáltam feljebb tolni, kitapintottam a méhszájat is, afölött van a karika teteje, de nem lehet feljebb rakni, nincs hova, nincs több hely. Most akkor nekem ilyen rövid a hüvelyem, vagy mi van? Megfelelően véd a gyűrű, ha nincs annyira magasan mint a képen a tájékoztatóban? De csak jó helyen kell lenni így is, ha lenn van, mert doki rakta fel, neki meg csak tudnia kell.
2013. szept. 11. 14:55
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és azt még hozzátenném, hogy bármennyire is volt fenn vagy lenn, nem éreztem magát a hüvelygyűrűt, tehát nem kényelmetlen meg semmi ilyesmi ...
2013. szept. 11. 14:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm használja ezt (Nuvar Ring) kb 3 éve. Nekünk bevált, jól véd. A felhelyezés annyiban merül ki, hogy csak bedugja a hüvelyébe. Nem muszáj nagyon mélyre, így is úgy is felszívódik a hatóanyag.
2013. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. szept. 11. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha wc-n ulve nyulsz be, akkor mindig annyira kivul lesz.

De allj fel, nezd meg ugy, jol fent lesz:)

2013. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És amúgy nem Nuvar ring, hanem Nuvaring. Csak ez az egy hüvelygyűrű van forgalomban.
2013. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!