Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van még meg mindig a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még meg mindig a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Körülbelül másfél éve szedek Lindynette 20 fogamzásgátlót. Eddig mindig a szokott időben jött meg, csütörtökön dél környékén. Most legutóbb késett fél napot, valahogy estefele jött meg. Vasárnap már csak nagyon kevés szokott lenni, most kedden még mindig van nagyon pici. Nem értem miért lehet, mindig este 9-kor szoktam bevenni, max az óraátállás miatt csúszhattam 1 órát aznap.


Előre is köszönöm a válaszokat


2009. nov. 3. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emberi test nem egy gép. Lehet, hogy idegesebb voltál mint máskor vagy felfáztál, millió oka lehet, de szerintem nem kell aggódnod. Viszont, ha tényleg nagyon idegesít, akkor menj el dokihoz és lehet hogy tud neked egy jobb fogamzásgátlót ajánlani.
2009. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andrewka ***** válasza:

Igaz én fiú vagyok, de a barátnőm kb 4 éve szedi ugyanezt a gyógyszert. Neki is beállt szinte órára pontosan a menstruációja, de néha (évente egyszer esetleg kétszer) előfordul h eltér a megszokottól. Szerintem nem kell megijedned. Ha mégsem múlik el avgy továbbra si rendellenesen jön meg csak akkor kell orvoshoz menned szerintem. De hangsúlyozom én csak kívülállóként mondok véleményt. Majd jönnek a csajok és segítenek


22/f

2009. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy óra ide vagy oda szerintem pont nem számit semmit... nekem is szokta ezt csinálni. van amikor 3 nap alatt lerendezödik az egész elejétöl a végéig,van amikor az 5. nap még kinlódil.

szerintem nincs semmi bajod... :)

2009. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!