Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex miatt fájhatott az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex miatt fájhatott az együttlét?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk barátommal, pharmatex fogamzásgátlót használtunk, most próbáltuk ki először.. És eléggé kellemetlen érzés volt.. nagyon fájt végig, ilyet még sosem éreztem.. Szó szerint olyan volt mintha "eltűnt" volna a nedvesség.. Ez mitől volt?
2013. szept. 7. 22:33
 1/5 anonim válasza:
tablettát használsz vagy kúpot?
2013. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

csak mert a tabletta, hülyeszárazságot okoz, az direkt azoknak van akik már idősebbek és gond van a nedvesedéssel.

én is azt használtam elöször de egyszerüen a barátom nem birta elviselni amilyen száraz voltam is égette is a szer belülröl.


pharmatex kúpot használj! a használata ugyan az, felhelyezése után 10 percel mehet a menet.

benedvesít és sokat dob a szexen!

2013. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen tabletta volt..

köszönöm a választ

2013. szept. 7. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
A tablettával mi is megjártuk anno, szóval csak kúpot!
2013. szept. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint egyiket sem ajánlom, mert megbízhatatlanok. Másrészt, rengeteg embert csíp.
2013. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!