Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhességi gyorstesztet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességi gyorstesztet leghamarabb az aktus után mikor használhatom?

Figyelt kérdés
az van ráirva a dobozra h a menzesz elmaradta utáni napokban.. akkor most ha megcsinálom (am visszalenne még 11-13 nap) akk nem mutatja ki h mi a helyzet?
2009. nov. 2. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még ilyen sok idő vissza van nem fogja kimutatni. Csináld úgy ahogy a dobozra van írva. Mikor meg kéne jönnie és nem azon a héten még ne, de utána csinálj.
2009. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Beágyazódás után mutatja ki, vagyis az aktus után 2 héttel.
2009. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2009. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azért az van ráírva mert általában peteérés az ciklus közepén van tehát ennyire rá jönne meg a menzesz, te se álltál sorba mikor a logikát osztgatták... az aktus után két héttel van értelme tesztelni.
2009. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem amint látod nem álltam sorba pff... Sztem pont ezért van az oldal, h kérdezni lehessen, és a normális, rendes emberek értelmesen válaszoljanak...
2009. nov. 2. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két napot késett a menzeszem, tesztet csináltam és ki is mutatta, hogy jön a baba.

Akkor csináld a tesztet ha elmarad a menszeszed, bár nekem mindig percre pontosan érkezett, ezért gondoltam, hogy útban a baba.


7 hetes kisfiú boldog anyukája

2009. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!