Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló tablettát ajánlanátok? (lent)

Figyelt kérdés

Sajnos hajlamos vagyok a hízásra, és most elkezdtem a fogamzásgátlón gondolkodni kicsit nyugodtabb is lennék. De hízni meg nem szeretnék egyáltalán.


Esetleg ötletek?


2009. nov. 2. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van egy jó ötletem.Menj el egy nőgyógyászhoz,és konzultálj vele.Ő majd elküld egy jópofa vérvételre,és utána felír valamit,ami a te igényeidnek is megfelel.

Legalábbis jobb helyeken ezt így szokás.

Amúgy én a miligest-től egy grammot sem híztam,viszont a többi mellékhatása az első 3 hónapban nagyon gyötört.

2009. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyunk dokik, erről ennyit.

+Mindenkinek másmilyen a szervezete és máshogy hat a tableta. Lehet az egyik az XY tablettától nem hízik, de lehet a másik meg pont attól.

L, 19

2009. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
esetleg csak annyit mondhat itt akarki is, h alacsony hormontartalmut kerj. de h milyet, azt a doki dönti el. habar, a legtöbb dokinal van egy bevalt fajta, és azt irja fel mindenkinek. jo orvost kell talalni, aki elkuld vérvételre, meg vizsgalatokra.
2009. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mindig ugyanezek az emberek ugyanezeket írják... én meg mindig leírom utánuk hogy nyugodtan nézz ki egy fajtát amiről sokat olvasol fórmukat eztazt és pozitívak a vélemények és kérd hogy azt írja fel, azt fogja felírni. eddigi válaszolók: én elhiszem hogy jól esik más arcába vágni hogy háháá ezt nem te fogod eldönteni kinek hiszed magad stb, de igenis eldöntheti ő. én yasminellet szedtem bár kb egy év utáne elkezdtem tőle hízni úgyhogy abbahagytam, most hüvelygyűrűt használok nagyon jó csak kicsit bővebb a folyásom de ez mindnekinél megvan aki ezt használja, igaz egy picit drágább mint a tabi, kb 1000-1500-zal a háromhavi, de megéri, olyan mintha nem is használnék semmilyen fogamzásgátlót mégis védett vagyok, tök fura.
2009. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy alacsony hormontartalmút szedsz, uúgy elhízhatsz. Sajnos nekem is sikerült, pár hónap és szépen meghíztam a legalacsonyabb hormontartalmú bogyótól... Ez a lindynette 20 volt amúgy.
2009. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a yaz a legujabb, en olya szedek. nem volt gond vele, eddig. de még nem forgalmazzák nalatok.
2009. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
18:45-nek:én is Yasminellet szedek, már 5. hónapja , korábban is szzedtem úgy másfél évig, akkor nem volt vele gondom. Most viszont a legutóbbi hónapban közti vérzésem volt..kicsit aggódok miatta.:(Neked a hízáson kívül volt hasonló panaszod?Egyébként ez elég alacsony hormontartalmú tabi
2009. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Innen is látszik, hogy nem vagyunk egyformák nekem a lindynette 20 bevált. Egyébként a legtöbb orvos akármilyen gyógyszer közül azt írja fel amelyik gyártóval szerződésben van...
2009. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13:28-as nekem meg már a végére a szünetben is alig akart megjönni, egyszer volt hogy ki is maradt, nem volt köztivérzésem az első 3-4 hónap után már.
2009. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi komenteket:)
2009. nov. 3. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!