Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb mennyibe kerül magán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ladylatex kérdése:

Kb mennyibe kerül magán nőgyógyásznál fogamzásgátlót iratni?

Figyelt kérdés
Sosem jártam még magán rendelésen, de mindenképp ott szeretném ezt elintézni, mert a kórházitól rosszul vagyok... Plusz volt egy kis gondom, amivel a helyi kórház nődokija elküldött további vizsgálatokra, de nem mentem el, nem szeretném, ha ez gátolná azt, hogy gyógyszer irassak.

2013. szept. 6. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
O.o Hát nem tudom mi az a gond, ami miatt nem mentél el, de esetleg a magánorvosnak is megemlíthetnéd. Szerintem attól függ mit csinál, ha rég volt rákszűrésed, megkérdezi, csináljanak-e. Én párszor voltam, volt hogy volt rákszűrés, volt, hogy fertőzésem volt, volt hogy tabit is írattam. 5-10e.. de talán volt, mikor többet is fizettem. Nőgyógyászok honlapján is szokott lenni árlista egyébként!
2013. szept. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 helyi orvos honlapját is megnéztem és egyiknél sem volt semmi ár feltüntetve. A gond csak annyi volt, hogy endokrinológiára utalt be az orvos, ami után hetekig(!) rohangáltam/telefonáltam, mert az a szerencsétlen először kórházon belül utalt be, majd miután közölték a betegfelvételen, hogy a kórháznak nincs ilyen osztálya, elküldtek egy másik osztályra, hátha ott kezd velem valamit az orvos. Ő közölte, hogy csak magán praktizál endokrinológusként, menjek vissza a nőgyógyászhoz és utaltassam be magam máshova. Visszamentem, beutalt Pestre, telefonáltam is időpontért, aztán közölték, hogy nem tartozom oda, ezért nem tudnak időpontot adni. Egyébként durván 60 km-re lakok Pesttől... Itt rekedt meg a dolog és mondtam azt, hogy b*****k meg! Milyen ellátás az, ahol az orvos nem tudja, hova küldjön egy KICSIT megnövekedett tesztoszteron-szinttel (ami egyébként nem látszik rajtam, csak a menstruációban zavart be), ahol szerencséd van, ha harmincadjára felveszik a telefont, ahol napokat kell várni arra, hogy beutalóval fogadjon az azonos kórházban lévő orvos?! Plusz én rosszul vagyoka vérvételtől, 20 éves fejjel hisztizek, ájuldozok és minden bajom van, úgyhogy ezért is adtam fel a dolgot, mert gondotlam mire eljutnék oda, hogy találok egy rohadt kórházat, ahol szakszerűen megvizsgálnak, mehetnék még egyszer vérvételre. Bár laikus vagyok, eldöntöttem magam, hogy nincs semmi problémám és valószínűnek tartottam, hogy e tortúra után az orvos is hasonló következtetésre jutott volna. Max felírt volna valami több tízezres gyógyszert, ami tartalmaz egy heti adagot, én pedig úgysem váltottam volna ki. Így tudom elképzelni a dolgot...
2013. szept. 6. 11:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Rákszűrésen pedig soha nem voltam még. Többek közt ezért is szeretnék egy jó magán dokit, mert félni nem félek a nőgyógyászati vizsgálatoktól, hanem az a problémám a kórházakkal, hogy hányingerem van tőlük. :D Meg a csutás emberektől meg az orvos hozzáállása sem túl biztató sok esetben...
2013. szept. 6. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
melyik városban kéne, én csak Pesten tudok ajánlani
2013. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tatabányán
2013. szept. 8. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!