Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menszesz 5dik napjában ellehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menszesz 5dik napjában ellehet kezdeni a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Most fogok először szedni gyógyszert és nekem azt mondta,h az 5dik napban fogom elkezdeni,de minden ismerősömet megkérdeztem,h ők mikor szedték és mindenki a menszesze első napján kezdte el!:S

Félek,h nem fog hatni vagy vmi!:S

Csak azok írjanak akik nem az első napján kellett szedniük és hatott-e?!

Ja és azt mondta,h várnom kell 1 hónapot!:S Én ugy tudom,h 1-1,5 hétig kell várni.

Nálam miért más?:S

17/L


2009. nov. 2. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

De ki mondta azt neked,hogy az 5. napon kezd el?! Mert azt nem irod! A doki mit mondott? Mindig úgy kell szedni,ahogy a tájékoztató irja!!! Nem össze-vissza!!

És szerintem az 1. nap kellett volna bevenned,úgyhogy most várhatsz a köv. hónapig,mert ezt nem szabad össze-vissza,bármikor elkezdeni szedni,mert felboritja a ciklusodat! És tuti nem hat 1-2 hét alatt, legalább 1 hónap! Na szia!

2009. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
el lehet kezdeni csak bizonytalan lesz a védelem az első hónapban ergó kidobtál egy havi gyógyszert... első naptól kell kezdeni.
2009. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
van akinek a doki direkt az 5. napra írja fel, ha nagyon rendszertelen a ciklus. nemtudom mit kell az első 2-nek majdnemhogy leordítani a kérdező fejét. inkább adtak volna hasznos, értékelhető választ, h miért.....ved be nyugodtan az ötödik napon, csak az első menzeszedig még óvszerrel szexeljetek.
2009. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem is így írta föl a gyógyszert a doki, és azt mondta, hogy így 2 hetet kell várni, amíg nem véd. De nem indokolta meg és a menstruációm sem rendszertelen. Passz.


16/L

2009. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
második vagyok, 14:23as az én válaszom abszolút hasznos volt és magyarázat a kérdésre és mellesleg ugyanaz mint a tiéd nem tudom mit kell fikázni, egyáltalán nem hurrogtam le a kérdezőt, az az első volt, úgyhogy inkább te vegyél vissza és ne a válaszokat mindősítsd hanem a kérdésre válaszolj. és szerintem ne kezdje az ötödik napon mert nem fog védeni, akkor várjon a következőig mert igenis kidob az ablakon egy havi gyógyszert!!!
2009. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hahó!!

Én már több mint két éve az ötödik naptól kezdve szedem. És eddig semmi baj nem volt vele, azóta a menstruációm is olyan pontos mint a svájci óra. Köztes vérzésem se volt soha. Köszönet a dokinak. Mert a környezetemben az első naptól kezdve szedték és nekik igen is voltak gondjaik. Bár egy hónapot kell várnod míg védett leszel. De hát csak kibírod. üdv

2009. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Állítólag nem az 1. napon kezdve kevésbé jellemzőek a mellékhatások. A betegtájékoztatót kéne elolvasni. Ha biztosat akarsz, az 1. levél alatt gumival is védekezzetek.
2009. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!