Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Más lesz a gyógyszer hatása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lesz a gyógyszer hatása?

Figyelt kérdés
2napja lefeküdtem a barátommal,de szétszakadt az óvszer.15 órára rá vettem be az első tablettát,de a másodikat amit 8óra múlva kellet volna azt jóval később vettem be.Akkor a gyógyszer hatása más lesz? Vagy nem fog ugyan úgy hatni?
2013. szept. 4. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem hobbiból írják rá, hogy mikor kell beszedni.
2013. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
azt nem írtad mit vettél be
2013. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyilván én sem hobbiból mulasztottam el.Az éjjel hajnali 2kor kellet volna bevennem..az órám föl volt húzva de annyira fáradt voltam h nem hallottam meg amikor cseng és levertem a telefont az ágyból így esély sem volt arra,hogy esetleg később is szóljon...El hiheted hogy nem így képzeltem el én sem..azért kérdeztem h esetleg más lesz e a hatása vagy az első gyogyszer már nagyából megtette amit kellet.....
2013. szept. 4. 13:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Most nem tudom a gyogyszer nevét de majd megnézem és megirom..
2013. szept. 4. 13:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Anélkül nehéz is lenne bármit is írni neked.

DE ha már megnézed, hogy mi a neve, el is olvashatod egy füst alatt a betegtájékoztatót is!

Jó lassan és akkor biztos, hogy megleled a választ.

(ugyanis pont az ilyen esetek végett is mellékelik)

2013. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A dobozt kidobtam + a betegtájékoztató az román..sokat nemfogok megérteni belőle de azért köszönöm a tanácsodat..:)
2013. szept. 4. 14:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég nagy hülyeség volt.

Így nem lehet segíteni.


A két tablettából álló eseményutáninál a második tablettára egy időkaput szoktak megadni. Pl.: Vegye be az első után 12 órával, de mindenképpen 16 órán belül.

Tájékoztató vagy név nélkül nem lehet tudni, hogy nálad mennyi idő "állt" volna rendelkezésre a bevételre.


Az viszont fix, hogy ha a másodikkal kicsúsztál a megengedettből, akkor biztos hogy nem hat megfelelően.

A két tabletta együtt váltja ki a "kívánt" hatást.

Ilyenkor illene orvoshoz fordulni.

2013. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megvan!! Postinor 2 ez volt a tabletta neve...
2013. szept. 9. 02:00
 9/10 A kérdező kommentje:
Most már csak az a bajom van,hogy nem tudom,hogy 8 vagy 12 óra múlva kell bevenni a második tablettát..???
2013. szept. 9. 02:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt van:

[link]

12 óra múlva kellett volna és max. 16 órán belül lehetett volna bevenni

2013. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!