Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hízás fogamzásgátlótól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízás fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
1ève szedek fogamzásgátlót ès èszrevettem azt hogy 8kg-ot híztam. Nagyon nehezen adom le.. Rengetek sètálok ès alig eszek. Mi tèvö legyek? 52 voltam ès most 60vagyok a 160cm-emhez..váltsak gyógyszert vagy hogy csináljam? Fèlek hogy többet szedek fel és akkor már nincs visszaút..segítsetek! Másnál is volt ilyeb? Ès akkor mot csináltatok? Köszönöm
2013. aug. 29. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem válts..
2013. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlótól két ok miatt hízhatsz:

1: Megnő az étvágyat és sokat eszel. Nyilván nem ez a probléma.

2: A tested megtartja a vizet. Ez ellen azt tudod csinálni, hogy sok vizet iszol.

2013. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a zöld teát. Vízhajtó hatású, hátha az segít. Ha továbbra is hízol válts.
2013. aug. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A zöldtea ilyen erős hormonkészitmény mellett nem sokat ér. Értem én, h alacsony hormontartalom, meg blabla, de ez akkor is hormon..
2013. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom hogy sokat vizet iszok,a zöld tea sajnos nincs a kedvencem között,de ha ez se segít akkor kipróválom azt is. Veszíteni nem veszítek. Most neki álltam futni meg felülèseket csinálgatok.. Hátha... Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 30. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb váltani egy másikra? vagy megvárod a 15kg pluszt? ok, ahogy akarod..
2013. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fèlek attól hogy a másikkal több problèma lesz.. :-/ kedden úgyis megyek orvoshoz aztán majd beszèlek vele
2013. aug. 31. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!