Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee, ez normális lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee, ez normális lenne?

Figyelt kérdés

jengee fog.gátlót szedek már 5 hónapja, eddig minden rendben volt, elején sem volt gond nagyon hozászokott a szervezetem, pontosan megjött..

most meg van még két szem, és ma barnás vérzés. nem hagytam ki szemet, pontosan szedtem kivéve hogy két napja 1,5órával később vettem be de ez nem lehet gond.. igaz eléggé feszült vagyok, stresszes mostanában



2013. aug. 26. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát normálisnak nem épp normális... Köztes vérzésnek nem kellene lennie,az akkor van ah meggyengül a tabletta hatása.Tesztre gondoltál már?sosem tudni,5 hónap elegendő hogy hozzászokjon a szervezeted,de akár azt is letudom képzelni hogy nem rontottál el semmit hanem maga a tabi gyenge a szervezetednek és nem védett meg rendesen,vagy 100 más dolog.Tesztelj,ha negatív ha pozitív irány a doki.
2013. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát eddig nem volt gondom vele rendesen védett, szedése pontos, orvost hívtam annyit mondott, hogy hirtelen stressz ért engem amiért nagy ideg volt bennem pasigond, meg új munkahely és emiatt lehetett, ha következőnek előfordul gyógyszert kell váltani
2013. szept. 4. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!