Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett nem jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett nem jön meg. Miért? Járt már valaki így?

Figyelt kérdés

A fog.gátló szünetem 5.napjában vagyok és még nem jött meg.A 3. 4. napon eddig mindig megjött,már több mint fél éve szedem (Dienille). Nem is érzem,hogy görcsölne a hasam,vagy valami rá utaló jel hogy meg akarna jönni.

Mindig időben szedtem,nem hagytam ki egy szemet sem.Csak 4 napon át vettem be kb.3 órával hamarabb,mivel nyaraltunk.

Nagyon félek. Járt már valaki így? Van okom aggodalomra?


2013. aug. 25. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, illetve nekem megjött, de csak pár csepp vér volt összesen, két napon keresztül. Aztán következő ciklusban megjött rendesen. Csinálj azért egy tesztet, de szerintem nincs gond.
2013. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. És pont a Dienille-el jártam így. Szedtem néhány hónapig, aztán egyszer csak nem jött meg. Amikor már 2 hónapot kimaradt, akkor bejelentkeztem orvoshoz (tesztet azért csináltam, de persze szó nem volt terhességről, így a teszt is negatív lett), ott csináltak 1-2 vizsgálatot és azt mondták, hogy a fogamzásgátló nem volt megfelelő, az miatt nem jött meg. Kaptam egy gyógyszert, ami meghozta a vérzésemet, illetve írtak másik fogamzásgátlót. Onnantól fogva rendben volt a vérzésem.

Bár nálad még 1 napos csúszásról van csak szó. És azt tudni kell, hogy fog. gátló mellett sem napra pontos a vérzés. Nekem is volt már többször, hogy nem a gyógyszer elfogyása utáni 4. napon, hanem 5-6. napon jött meg néha. Ez nem probléma még.

Várd meg, hogy megjön-e. Ha nem, azért csinálj tesztet. Ha nem vagy terhes, akkor meg menj te is orvoshoz, mert lehet hogy neked is a gyógyszerrel lesz gond.

2013. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!