Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sex shopban adnak 16 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismutyesz_ kérdése:

Sex shopban adnak 16 éves fiúnak óvszert? Kérnek személyit?

Figyelt kérdés
Esetleg Tescoban adnak? Mekkora az esélye annak, hogy pofára esek?
2013. aug. 22. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
adnak!
2013. aug. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 legly ***** válasza:

Én kisebb üzletekbe vettem a legelső óvszereket, 15 éves voltam. Ilyen üzlet pl Coop, CBA, Spar, de szerintem a Tesconál is kiadják, sőt biztos.


Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha megbotlasz az ajtóban pofára eshetsz, nem tudom mennyi az esélye
2013. aug. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy kiadják, nincs életkorhoz kötve. Mivel nem áll fegyveres őr az ágy mellett, hogy ne történjen semmi, nem tudják nyomon követni mit mikor kivel csinálsz, ha pedig megtagadnák a védekezés lehetőségét, elég sok babakocsit kellene gyártani.
2013. aug. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval be engednének egy sex shopba is. De tescoban eddig még érdekes módon nem találtam, pedig a dezodoroknál néztem. És nekem a legkisebb kéne. Mekkora az esélye annak, hogy lecsúszik vagy kiszakad?
2013. aug. 22. 01:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valami extrémen kicsi kell (ne a hosszát nézd, csak a kerülete számít), akkor ezt gyógyszertárban tudod megoldani, de először vegyél a tescoban/dm-ben egyet és próbáld ki magadnak, h jónak tűnik-e. Változó h hol hova teszik, dezodorokhoz v néha a női szekcióhoz is szokták, de a legtöbb helyen van vmeik pénztárnál is. Kiadják 18 alatt, segédeszközhöz elvileg kell személyit kérniük, ez az egy dolog, amihez nem.
2013. aug. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tescoban is van sokféle, a drogéria résznél.


Gondolom nem 21 centis Rudid van..mert arra valóban külön gumi kell:D

2013. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Joola ***** válasza:
nem kérnek személyit, már csak azért sem, mert egy 16 éves pl bátran szexelhet a törvény szerint. arról nem is beszélve, hogy senkinek sem érdeke, h teherbe essenek a tinédzserek. szóval ne aggódj ezen, bátran vegyél, sőt kell is, ha már szexre áll a dolog! ha jól tudom szexshopba viszont nem lehet bemenni 18 alatt.
2013. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Óvszer van, most már csak a lebukás veszélyes.
2013. szept. 10. 17:43




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!