Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem értem (? )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem (? )

Figyelt kérdés
Üdv, már kb 20 napja késik a menszim, fiúval nem voltam együtt, egyedül újjazás volt. Mitől lehet ez?
2013. aug. 20. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2013. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1. Hogy lennék terhes ha nem volt szexuális kapcsolatom?

#2. 16.

2013. aug. 20. 23:11
 4/9 anonim válasza:
Lehet attól, hogy még nem állt be rendesen. Mikor annyi idős voltam mint Te volt, hogy egy egész hónapot kimaradt. Ha nem voltál együtt senkivel akkor szerintem nincs miért aggódnod. Ha már vagy 2 hónapja késik majd akkor lehet érdemes lenne elmenni egy nőgyógyászhoz, hogy nincs-e valami bajod.
2013. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, ameddig nem volt ez az ujjazós dolog, addig normálisan időben jött meg mindíg, de azután már nem(az ujjazás napján már 4 napja késett)Nem tudom segít.e amit leírtam.
2013. aug. 20. 23:20
 6/9 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy összefüggésben lenne a dolog. De ezt nem tudhatom. Mielőtt hozzád ért a barátod önmagát is kényeztette?
2013. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem. Szóval egyszerűen nem értem hogy miért késik ennyit, a pénisze a közelében nemvolt+egy alsónadrág+egy rövidnadrág is volt rajta.
2013. aug. 20. 23:42
 8/9 anonim válasza:
100%
Akkor tényleg csak azért lehet mert még nem állt be rendesen. Mást sajnos nem tudok neked mondani rá.
2013. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat :)
2013. aug. 21. 11:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!