Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek - e terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek - e terhes?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal..Nem védekeztünk. De előtte volt előjáték, szóval szerintem előváladék nem volt mikor megtörtént. Időben kivette, sőtt még jóval hamarabb. Lehetek - e terhes? Oltásokat nem szeretnék. 14 éves vagyok, 3 éve együtt vagyok vele és nagyon szeretem. szóval szerelemből történt.
2013. aug. 20. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont az előjátéktól is lehet előváladék, butuska.
2013. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekezel, lehetsz terhes, fogd má föl!!! Miért olyan nehéz védekezni??
2013. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz.

Már az vagy!

2013. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Oltással nem megelőzhető a terhesség, csak óvszerrel és/vagy tablettával.


A védekezés nélküli szex terhességhez vezet(het), szerelemből vagy bármilyen más indítékból. Ha naponta 200 kérdést kapunk, akkor is csak szextől lehet terhes egy lány/nő.


Csináljátok gumival, ez annyira komplikált?

2013. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
persze,bármi megeshet. lehetsz terhes!
2013. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Sőt már terhes vagy és gratulálok négyesikreid lesznek.
2013. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha már itt kérdezed, akkor igen. Mégis mire számítottál, majd azt mondják, hogy ááá, dehogyis?


Matek példa csak neked:

Ha van 1% esélyed rá, hogy egy ilyentől terhes leszel. Hányszor kell ugyanezt eljátszanod, hogy 70% valószinűséggel legyél terhes?

2013. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem a barátod húzzon gumit.akármennyire szeretitek egymást szerintem akkor se kellene nektek egy gyerek.Várj a mensidig és majd megtudod.Lehet hogy nem volt peteérésed és akkor meg nem lehetsz terhes.Számold ki.Vannak rá már ilyen táblázatok is a neten:)
2013. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

11:13

koszonom a normalis valaszt:)

2013. aug. 20. 11:35
 10/11 A kérdező kommentje:
* 11:16
2013. aug. 20. 11:35
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!