Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki kiszakadt gumis kérdést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viktor123456 kérdése:

Aki kiszakadt gumis kérdést vetett itt fel, azoknak tényleg kiszakadt?

Figyelt kérdés
Közel 400 kiszakadt gumis kérdés van gyakorin. Nekem még sosem volt ilyen. Nem az inkább az ok eme kérdésekre, hogy ezt kell mondani, mert az nem lehet írni, hogy annyira be voltam állva, hogy nem tudtam erre figyelni? :-) Kérdésfeltevők, a ti válaszotokat is várom. :-)

2013. aug. 14. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk se szakdt még ki a gumi 8 hónap alatt. Meg ha észrevesszük rajta, hogy valamiért nem jó akkor egyből abbahagyjuk. Sokan annyira nem bánnak vele óvatosan, hogy pont leszarják aztán utána riogatnak mindenfele, hogy jujj kiszakadt, most terhes vagyok??
2013. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam szakadt ki gumi a napokban. Valami extra thin gumi volt. Előtte is volt már ilyen, de az 6-7 éve volt már kb. Szóval nem jellemző, de előfordult már.

Kérdést viszont nem írtam ki rá itt. :)

2013. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer előfordult, de észrevettük, viszont nem írtam ki róla kérdést, akkor nem is néztem, még ezt az oldalt :D
2013. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én sem tapasztaltam még soha kiszakadt gumit. olyan volt már, hogy az aktus végén lecsúszott amikor még félig bennem volt, de olyan hogy elszakadt volna, még nem. kicsit nekem is gyanús ez a rengeteg ilyen kérdés, gondolom nem akarják kiírni azt hogy felelőtlenek voltak.
2013. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem szakadt még ki közel 8 év alatt egy sem, de lekopogom:DD

Szerintem is inkább az az oka ennek a sok hasonló kérdésnek, hogy nem akarják kiírni, hogy felelőtlenek voltak, mert nem akarják olvasni a lecseszéseket.


Na meg ha az ember annyira felvilágosult, hogy tudja, hogy óvszert kell használni, akkor szerintem azt is tudja, hogy mit kell tenni akkor, ha kiszakad.

2013. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem szakadt, kétszer is. Egyszer az ultravékony, egyszer normál. Viszonylag vastag a műszer, gondolom talán emiatt is volt...
2013. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!