Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítsék! Ez a Diane35 mellékh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsék! Ez a Diane35 mellékhatása lehet?

Figyelt kérdés

(Az arcomra szedem a Diane35-öt)

Egyik hétvégén elmentem hajnalba xy helyre és elfeledkeztem bevenni a gyógyszert. Utána ugye aludtam,és vasárnap vettem be a szombatit,szóval 2x rosszul vettem be. Azóta nagyon rossz a hangulatom,utána nem is mentem 2napig suliba mert reggelente hányingerem volt. De leginkább az érzéseim változtak meg a barátom iránt. És nem tudom,hogy ez én vagyok vagy a gyógyszer az? Mert ha nincs velem,akkor hiányzik és vele lennék. Szóval ez arról árulkodik,hogy szeretem. De mégis úgy gyötör ez az egész mióta ilyen vagyok vele. (Ma váltottam gyógyszerre,mert az arcom nem javult,nőgyógyász javasolta a cypromix gyógyszert,pénteken kezdem el szedni)

Lécci csak normális válaszokat írjatok! Előre is köszönöm!


2009. okt. 27. 23:24
 1/2 A kérdező kommentje:
16/L
2009. okt. 27. 23:25
 2/2 anonim ***** válasza:
A Diane egyfázisos gyógyszer, tehát teljesen mindegy milyen sorrendben veszed be! Nekem is szokott néha kicsi rosszullétem lenni a Diane-től, ha nem időben veszem be. Nem tudom mióta szeded, de azt mondják az első 3 hónapot ki kell bírni, és ha utána nem javul, akkor visszamenni az orvoshoz! Az arcodon meg nem fog teljesen megváltozni, és a hatását (sok) hónapok alatt fejti ki! Nem hiszem, hogy olyan régóta szeded, így nem olyan jó ötlet most egy másik fajta sz*rral tömni magad... A fogamzásgátló hatása lehet a hangulatingadozás, libidócsökkenés. Lehet hogy ettől van. Vagy nem. Én is éreztem ilyet, amikor vele voltam akkor nagyon idegesített, amikor meg nem akkor vele akartam lenni. Nekem a kapcsolat elején volt, amikor még nem fejeztem ki annyira az érzéseim, és nem szoktam még meg.
2009. okt. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!