Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Negatív terhességi teszt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negatív terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Már második hete késik... Ma úgy döntöttem csinálok egy tesztet, de negatív lett. Mennyire lehet biztos, hogy nem vagyok terhes? Csinálnom kéne még egyet vagy most már itt az ideje az orvosnak?

2013. aug. 14. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Teszt tévedhet

Hókusz pókusz abortusz meg nem létezik.

Irány a doki.

2013. aug. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teszt tévedhet, de ha 2 hete késik a vérzésed, akkor egyre kisebb a tévedés esélye. Azért menj csak el orvoshoz, az a biztos.
2013. aug. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. aug. 14. 01:10
 4/4 Snooch ***** válasza:
Nekem is 2 hetet késett, két tesztet is csináltam (a késés 14. és 16. napján), mindkettő negatív. Orvosnál a késés 18. napján voltam, ő sem látott terhességre utaló "nyomot". Amikor onnan hazaértem, meg is jött.
2013. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!