Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem érzek semmit ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek semmit ha óvszerben szopnak?

Figyelt kérdés
Égadta egy világon nem érzek semmit max ha elkezd fogazni a csaj de az meg nagyon rossz. Dugás meg olyan volt mintha recsiztem volna. Ennél többet kéne szkafander nélkül érezni?
2013. aug. 12. 18:08
1 2
 11/13 anonim válasza:
hát mi a masculant használjuk és annak van egy ilyen fehér dobozos típusa ami lehelet vékony szerintem azt kipróbálhatnád
2013. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lifestyles Skyn - nagyon jó, alig érezhető.

Amúgy ha hosszútávú, komoly kapcsolatban vagy ilyen téren a lánnyal - tehát nem fekszetek le a másik mellett senki mással - akkor nem értem, hogy minek a gumi orálhoz.

2013. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Friss kapcsolatokról beszélek, Viszont jöttmentekkel tényleg csak gumiba nyomom.
2013. aug. 13. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!