Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek így?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom... már 1000 kérdés van ilyen és hasonló, de hátha... Szóval a párommal védekeztünk (gumi óvszerrel). Majd miután végeztünk, még pár centire bedugta a péniszét immár gumi nélkül a hüvelyembe. Nem teljesen, csak 3-4 cm-re... talán kicsit jobban. Nos, miután tisztában vagyok vele, hogy a hüvely mérete alapállapotban meglehetősen kicsi (6 cm talán), aggódom kicsit, hogy teherbe eshetek. De talán, ha aktus után kicsit tágabb marad, akkor talán messzeb lehetett a méhszájtól. (Ismerem a lehetőségeket, és tudom, hogy hülyeség volt hagyni, de tudjátok... egy kis reményem legyen, hogy nem leszek terhes.) - Ja, ez tegnap történt.

Plusz: pár hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, s ezek után eléggé rendszertelen a menstruációm. Most kellene megjönnie, de még semmi. Ergo: nagy az esélye, hogy peteérés környékén vagyok.

Még egy: 72 órás tabit a házi orvos is felírhatja, igaz?

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. aug. 12. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
a háziorvos felirhatja tudtommal de inkább nőgyógyászhoz menj ezzel. És az hogy terhes legyél 50%
2013. aug. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ajd miután végeztünk, még pár centire bedugta a péniszét immár gumi nélkül a hüvelyembe.


-Tökéletesen értelmetlen tett védekezni utána tönkretenni. o_O Még az is okosabb lett volna ha előtte teszi. Lehetsz.


Nőgyógyászati ügyeleten szokták felírni. Háziorvost nem tudom.

2013. aug. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!