Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több évi fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több évi fogamzásgátló szedése után ajánlatos szünetet tartani? Vagy nem szükséges?

Figyelt kérdés
Ilyen 1-2 hónapos szüneteltetésre gondolok.
2009. okt. 26. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónapért bele se kezdj, mert többet árt, mint használ. Simán szedheted 10 évig is, nem szükséges szünetelgetni. Ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, akkor min. fél éves szünetbe vágj bele, annak már jobban van értelme.
2009. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elvileg ajánlatos, de nem kötelező.

Én tartottam 1 évet, most kezdtem újra. 1 év szedés után már megerősödött újra a vérzésem és a fájdalmak is vissza tértek.

Nem biztos, hogy mindegyiknél és mindenkiél előfordul, mint nálam!

2009. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
értelmetlen bolygatni. 1 év alatt kitisztul, jah, éppenhigy visszaállt az eredeti állapotára ésakkor most megbolygatod mégegyszer. teljesen értelmetlen, ésmég ártalmas is, hogy folyamatosan bolygatod a szervezetedet. nemkell szünetet tartani
2009. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
minden attól függ hogy mit szedsz.
2009. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tri-regolt szedek!
2009. okt. 26. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
akkor bizony hogy kell szünet, a triregol egy 40 éves lórúgásszerű gyógyszer, 2-3 évente egy fél év a minimum de inkább egy év.
2009. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, nemkell. énis triregolt szedek, már 8 éve, kérdeztem az orvosomtól h kell e, aztmondta nem, mert csak összekuszálok mindent, főleg azilyen 2-3 hónapos szünetekkel. vagy több évre hagyjam abba, vagy egyáltalán ne. aztmiondta 10 év után váltani fogunk, ezt tavaly mondta nekem.
2009. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is Tri-regolt szedek. :D
2009. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Okés! :) Csak megkérdeztem, nem áll szándékomban abbahagyni ;) 5-6 éve szedem szünet nélkül, gondoltam megkérdezem....hátha kell :)

ha abbahagyom, annak nyomós oka lesz... mondjuk egy baba-project! :D

Köszi a válaszokat!

2009. okt. 27. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!