Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem képesek egyesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek egyesek időben kiváltani a fogamzásgátló gyógyszerüket?

Figyelt kérdés

2 nap alatt ha nem láttam itt 5 kérdést erről, akkor egyet se!


Miért ennyire felelőtlenek?? Épp nem volt pénzük rá, épp külföldön vannak.. Könyörgöm, nem kéne előre gondolkozni?

Vagy én vagyok ufó, mert MINDIG előre gondolkodom és nem várom meg, amíg elfogy az utolsó havi bogyó?

Miért olyan nehéz akkor kiváltani, amikor elkezdik az utolsó levelet??

Számomra elfoghatatlan, valaki megmagyarázná?


2013. júl. 31. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
És az ilyenek csinálnak gyereket...
2013. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De csak nekem magától értetődő, hogyha mondjuk külföldre megyek, akkor egyrészt viszem a gyógyszerem, másrészt megnézem, hogy van-e belőle elég?...
2013. júl. 31. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:
mert fogyatékos lusta disznók.
2013. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdezők arra is lusták, hogy kivegyés azt a szaros papírt a dobozából és elolvassák.

Akkor mégis mit vársz?

2013. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!