Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok ajánlani valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék doki által írt gyógyszert szedni és a gumis megoldás valahogy nem jó. Pharmatex hüvelykúpot használunk most, de nem bízom benne túlzottan. Valakinek egyéb ötlet? (nem sűrűn vagyunk együtt azért nem szeretnék a dokis dologra váltani.)

2013. júl. 28. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem bizol a Pharmatex-ben? már nincs nagyon, kombózd megszakitással meg naptármódszerrel. ha meg el tudod viselni h "vmi van benned", akkor csináltass pesszáriumot. én ezt nem tudnám elviselni, ezért nem is használom..
2013. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kúp+megszakítás+naptár? Hol van itt az élvezet? Folyton figyelni, számolni, aggódni…Akkor már inkább a gumi. Először fura vele, de hozzá lehet szokni hamar. Keressetek olyat, ami mindkettőtöknek elviselhető.
2013. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Élvezet? A guminál meg folyton lehet izgulni, h kiszakad.. mellesleg én akkor is megszakitással csináltam, amikor gumival védekeztünk. Élvezet sehol sincs, max akkor, amikor már gyereket akar az ember, és beleélveznek a csajba. Számolásra meg van a ciklus.hu.
2013. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tíz év alatt – tartós kapcsolatban és nem havi egy használattal számolva…. – egyszer sem szakadt ki. Nyilván alap dolgokra figyelni kell – szavatosság, tárolás, és használatkor az éles, hegyes cuccok. Rossz lehet, ha az ember folyton görcsöl valamin szex közben…

(Kettes)

2013. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A gumi a Páromnak sem, nekem sem tetszett azért váltottunk a felül nevezett készítményre. Viszont arról meg sok rosszat hallottam így gondoltam körbe érdeklődöm, hátha tud itt valaki valami mást. A válaszokat köszönöm, aki tud még valamit az írjon, hátha :)
2013. júl. 29. 09:49
 6/8 anonim ***** válasza:
"Hallottam"-ez a kulcsszó. Ne mások véleménye érdekeljen már, hanem TE tapasztald meg. Ha logikusan belegondolsz, az előváladékkal simán elbánik. És ez nem görcsölés, a pasimat pl. izgatja is h a hasamra, cicmre élvez. Semmilyen görcs nincs bennünk. :)
2013. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért szerintem fontos, hogy másoknak mennyire válik be egy ilyen készítmény. Főleg, mivel itt az a fő, hogy teherbe esik-e az ember vagy nem. Nem szeretnék az a fiatal lenni, akinek becsússzon egy baba. Nem szeretném még megtapasztalni. Azért érdeklődöm más fajta védekezési módszerekről is.
2013. júl. 30. 23:14
 8/8 anonim ***** válasza:
A görcsölést én az „élvezet sehol sincs” hozzászólásra írtam. Úgy értettem, hogy rossz lehet, ha valaki állandóan azon izgul közben, hogy hú mi van ha terhes leszek… Akármilyen módszert is választ az ember, sosem 100% a védelem, még tabival sem. De ettől még végigizgulni éveket, hogy mi van ha… Ha jó szexet akar az ember, muszáj megbízni valamelyik megoldásban, aztán majd utólag kiderül, hogy tényleg bevált-e. 4/7
2013. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!