Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm nem tud elmenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem tud elmenni a nőgyógyászhoz, így nekem kellene elmennem, férfinak írna vényt esemény utáni 120 órás tablettáról? Ha nem lesz holnap nőgyógyász, akkor máshoz nem lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Csak magán praxisba tudok elmenni? Házi orvoshoz nem lehet elmenni?
2013. júl. 27. 02:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívjátok fel az orvost telefonon, és kérdezzétek meg tőle. Ne állíts be csak úgy.
2013. júl. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden gyógyszert annak írnak fel, aki majd beszedi őket, így nem valószínű, hogy neked felírnának esemény utáni tablettát.
2013. júl. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg akkor sem, ha elmondom h mi tortent? Hazi orvos se irna fel?
2013. júl. 27. 02:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor írja fel, ha előtte megvizsgál téged.
2013. júl. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te fogod tudni, ha feltesznek kereszt kérdéseket: mikor volt az utolsó első napja, milyen hosszú a ciklus, megnézi a peteérést, mikor volt ehhez képest az esemény, mert ezek a döntőek,

szombaton hol lenne nőgyógyász, max kórház, klinika

2013. júl. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Szerintem ez elég jelentős dolog ahhoz, hogy a barátnőd időt tudjon szakítani rá akár holnap.


2. Ha begyullad a szemed, a háziorvos nem fog szemcseppet felírni, hanem beutal a szemészetre, ez elég kézenfekvő a jelenlegi esetben is. Egyébként: "Miben nyújt újat ez az EllaOne® elnevezésű esemény utáni tabletta? A szexuális együttlét után a régebbi esemény utáni tabletták 72 órás hatásával szemben ez az új tabletta 5 napig hatékony. Csak orvosi vényre kapható, és jelenleg tanulmányozzák a társadalombiztosítási hozzájárulás mértékét." forrás: diagnozis.hu


Azt hiszem, ezzel választ is kaptál minden kérdésedre. :)

2013. júl. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már az ilyen keresztkérdéseket, hogy mikor volt ez meg az... Bemész és felírják általában. De előtte tényleg csörögjetek oda, hogy neked kiadja e.

Ja és háziorvos is felírja

2013. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mióta írja fel háziorvos?évekig nem írhatta, változott?
2013. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem először talán 4éve volt rá szükségem, bementem, elmondtam mi a problémám és felírta a házidoki. Aztán azóta mindig van itthon egy doboz tartalék ha szükség lenne rá. (remélem nem lesz)
2013. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!