Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi ideig normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig normális?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el szedni a Jangee nevű fogamzásgátló tablettát, most járok a második levél felénél és az óta enyhe barnás folyásom van. Tudom hogy ez az elején normális, mert még nem szokott hozzá a szerevezetem, viszont olyat is hallottam ha nem nagyon múlik el másik fogamzásgátlóra kell áttérni, így azt szeretném megtudni mennyi az az idő amíg normális a barna folyás?
2013. júl. 26. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
köztivérzés, normális. tudod, irja a tájékoztatóban.
2013. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom mint ahogy azt le írtam azt nem tudom mennyi ideig az mert úgy tudom ha egy idő után nem múlik el akkor keresni kell más fogamzásgátlót.
2013. júl. 26. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
az első hónapokban normális. te meg csak nemrég kezdted el szedni. majd ha 1év múlva megint előjön, akkor menj orvoshoz..
2013. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!