Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mégis terhes vagyok?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis terhes vagyok?!

Figyelt kérdés
A menstruációmnak vasárnap kellett volna megjönnie. Tegnap (szerdán) csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett. 3éve fogamzásgátlót szedek, de mostanában sokat dolgoztam, ezért volt, hogy elfelejtettem beszedni a gyógyszert. Holnap már a következő levél fogamzásgátlót kéne elkezdenem szedni. Nőgyógyászomhoz holnapig nem fogok kapni időpontot. Szedjem be holnap a gyógyszert? 3 nap múlva csináljak mégegy tesztet?

2013. júl. 25. 09:42
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Az az ok, aki miatt nem jött meg, az valószínűleg nem a terhesség, mivel a teszt negatív lett. Tehát ha két nap múlva se jön meg, akkor sem a terhesség miatt nem.

Szerintem a nagyon rendszertelen.gyógyszer szedés miatt van. Szegény szervezeted össze vissza kapja a hormonokat.

( a teszt nem megbízható sajnos, nekem is negatív lett,pedig már egy hónapos terhes voltam). :D

De bármi is az ok, a doki tudja a legjobban. :)

22L

2013. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia :) gyógyszert azért holnap szedjem be szerinted? Köszönöm szépen a válaszodat :)
2013. júl. 25. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szedd a gyógyszert és ne aggódj.

Rendszeres beállt ciklusnál tabletta mellett is előfordul, hogy valamiért késik. Idegesség, betegség, akármi.

A tesztek meg nem feltétlenül megbízhatóak. Ha gondolod keresd fel az orvosodat, de én a helyedben nem aggódnék, nem hinném hogy baj van. Bár igaz, a fogamzásgátló mellett is teherbe lehet esni. :S

2013. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, ha megtartanád a gyereket- ha van egyáltalán, akkor a biztonság kedvéért inkább ne szedd be, amíg nem tudsz biztosat.
2013. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!