Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem pótoltam a tablettát....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem pótoltam a tablettát. Valamilyen baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a tablettát (Cornelle). Az első levél 4. szemjét lehet hogy kihánytam. 3-4 óra felszívódást ír és én a gyógyszer után minimum 3,5 órával hánytam, de inkább 4-5 órával később. Pontosan nem tudom, mert egy bulin voltuk. De sajnos csak ma értem haza (a vasárnapit magammal vittem). Most pedig már nem akarom pótolni. De 4 óra alatt felszívódott, nem?

2013. júl. 22. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el a tájékoztatót. Abban benne van, hogy ilyen esetben meddig kell kiegészítő védekezés, addig gumi.


És legközelebb ésszel igyál.

2013. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet belőle baj. Mondjuk ha nem pótolod és nem alkalmazol kiegészítő védekezést, akkor csökkenhet a hatás és teherbe lehet esni.

Ráadásul valószínűleg a szervezetedet is kicsit megzavarja majd.

2013. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha megvolt a 4óra, akkor nem baj. de miért nem pótoltad ha mégse volt meg?
2013. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem megvolt a 4-5 óra, de bennem van, hogy mi van ha csak 3,5 óra volt. Azt olvastam valahol, hogy 3 óra után inkább a hasmenés a veszélyes, mert addigra már lejjebb ért a gyógyszer. Bevenni meg nem tudtam, mert nem volt nálam, amikor pedig hazaértem, aludtam 14 órát.
2013. júl. 22. 10:59
 5/8 anonim ***** válasza:
próbálj visszatekerni, h kb mikor vetted be az utolsót, és h mikor indultatok bulizni.
2013. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit szórakozol meg agyalsz rajta? 1 hétig koton és kész, akkor biztos nem lesz gond.

Máskor meg talán nem kellene hányásig inni...

2013. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom mikor vettem be, csak azt nem tudom pontosan, hogy mikor lettem rosszul. Hányni meg az otthon evett krémes sütikre ivott kb. 2 boros kólától hánytam...amúgy köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 22. 14:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy pár napig ne legyen creampie, mert könnyen termőre fordulhatsz :-)
2013. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!