Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csúszott már ki a hüvelygyűrűtök?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúszott már ki a hüvelygyűrűtök?

Figyelt kérdés
Rettegek hogy nagy wcnél kinyomom. Ma helyeztem fel az elsőt és előre félek. Lehetséges hogy kinyomjam mondjuk a nagy erőlködésben?
2013. júl. 18. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem esik ki. :) Kivenni se könnyű azt! :D

Nyugi, az első pár hétben nekem is fura érzés volt, meg aggódtam, folyton ellenőriztem, de hamar meg lehet szokni, mostanra már nem is vagyok tudatában, hogy bennem van. :)

2013. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Nagyon fura.. remélem én is hamar megszokom. Folyton ellenőrzöm én is, ahogy írtad. Mivel tampont használok, tartok attól is hogy feljebb csúszik és nem találom.. Egyszer már sikerült bepánikolnom mert feljebb toltam és elsőre nem találtam. :/
2013. júl. 18. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ismerős! :)

Nyugi, a tamponozással se lesz gond a későbbiekben, mert a megvonásos vérzés a gyűrűmentes időszakra fog esni. Nekem 1-2 hét volt, mire az "agyam" megszokta, de tényleg ismerős érzés! :D

Most hirtelen azt se tudnám megmondani, hogy van-e bennem épp gyűrű :D

2013. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van gondom a tamponozással, mert szerdán veszem le a gyűrűt, hétfőn megjön, szerdán teszem fel az újat és pénteken még megvan.. De amúgy jól elférnek egymás mellett :)


Eleinte én minden wc-zés után (pisilésnél is) ellenőriztem, kb 2 hónapig :D


Kicsúszni, kijönni néha szex közben, után szokott csak. Illetve volt egyszer, hogy felraktam, mire kiértem a wc-hez kicsúszott belőlem, nem tudom, mégis milyen bénán raktam fel akkor.

2013. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Lenne még egy kérdésem. A másodikat mikor kell felraknom? Szerdai napon leveszem, utána megjön... mikor? A menses alatt kell felrakni, vagy pontosan 1 hét múlva?
2013. júl. 18. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan egy hét múlva - órára pontosan.

Tehát én pl. pénteken este 10-kor teszem fel, akkor 3 hét múlva, pénteken este 10-kor veszem ki, és következő péntek este 10-kor teszem fel a következőt.

Amúgy a vérzés mennyisége idővel csökkenhet, nekem most (1 év után) alig volt pár csepp vér, két napig összesen....

2013. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!