Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS, kiszakadt a gumi mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, kiszakadt a gumi mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Anyuék nyaralnak balcsin, én meg egyedül vagyok itthon barátommal, mindketten 15 évesek vagyunk és alig 1 hónapja volt meg az első.
2013. júl. 18. 01:40
 1/10 anonim válasza:
90%
Esemény utáni tabletta! de gyorsan !
2013. júl. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Reggel irány a nőgyógyász, írassatok 72 órás tablettát. Gondolom hagytak otthon pénzt neked, de készüljetek, 4-5 ezer körül van a tabletta. Ne kockáztassatok !
2013. júl. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
79%
tűt cérnát ,de gyorsan! talán még összevarhatod :)
2013. júl. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esemény utáni tablettát vegyél be. a nőgyógyász írja fel. 5-6ezer Ft-ba kerül. Ha nincs ennyi pénzed, és otthon sincs sehol, akkor most menjetek el a barátod szüleihez, vázoljátok fel a helyzetet és kérjetek tőlük. A nőgyógyászatra már most mehettek (van ügyelet), mivel az esemény utáni tablettánál, minden órával kevesebb az esély, hogy hasson.
2013. júl. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
inkább nem írok semmit mert,összeomlana a szerver...
2013. júl. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pff...
2013. júl. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Én megértem, hogy előfordul baleset és kiszakad a gumi. Megértem, hogy bepánikolnak a felek, hiszen ez természetes reakció. Azt azonban nem értem, hogy milyen szülők lehetnek azok, akik kamasz lányukat kamasz barátjával képesek egyedül, felügyelet nélkül hagyni miközben ők vígan nyaralnak? Ne haragudj kérdező, nem akarok ezzel bántani senkit, de ez akkor is elég durva...
2013. júl. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na ebből is csak alvás lesz...
2013. júl. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
foltozd meg, ott a jó öreg Tip-Top ragasztó
2013. júl. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jobb lenne előbb megnézned a dátumot hogy milyen ciklusba vagy,mielőtt mindenféle hormon tablettával bombáznád magad.Van 72 órád az alatt utána tudsz nézni..
2013. júl. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!