Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem vettem be a levélről az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vettem be a levélről az utolsó szem fogamzásgátlót (lement a lefolyón :D ). Ugyanannyi szünetet tartsak mint általában? És a szünet után folytathatom úgy, mintha az utolsót is bevettem volna?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom,hogy milyen gyógyszert szedsz,de a betegtájékoztatón rajta kell lenni,amúgy ilyenkor ugyanannyi szünetet tarts,igen.ha pl az utolsó szem bogyót vasárnap kellett volna bevenned(ami ugye lement a lefolyón)akkor szombattol számíts 7 napot,tehát a megszokott nap elött 1 nappal kezd újra szedni a bogyót,azt hiszem így van.de azért mások is erősítsenek meg:)
2009. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem! ha egyfázisos a tabid akkor max 7 nap szünetet tarthatsz tehát egy nappal korábban kell kezdened az új levelet. ha háromfázisos akkor fogalmam sincs, szerintem annál gáz van ha kimarad egy szem. de amúgy nyisd ki szépen a betegtájékoztatót és olvasd el a "ha kifelejtett egy szemet" címszó alatt írottakat...
2009. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néztem, de csak annyit ír, hogyha elfeljtettem bevenni,vegyem be minél előbbb, amikor eszembe jut(azt sajnos nem tudom bevenni). És, hogya lkalmazzak 7 napig kiegészítő fogmazásgátlást. Ilyen "szélsőséges" esetetről nem ír. :) Köszönöm a válaszokat:)
2009. okt. 19. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
tarts 7 nap szünetet szombat után és utána egy hétig alkalmazz kieg. védekezést.
2009. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a tanácsokat, mostmár szedem újra, úgyhogy lezártnak tekintem az ügyet:D
2009. okt. 27. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!