Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem jött meg a menstruációm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött meg a menstruációm pedig 1,5 éve tablettát szedek. Most mi lehet?

Figyelt kérdés
Több mint 1,5 éve szedek fogamzásgátlót. Eddig semmi baj nem történt. Csütörtökre vártam, hogy megjön de még egy árva hasi görcsöm se volt. Péntek délutánra barna folyásom volt. Szombat nuku semmi sincs. A hasam nem görcsöl semmi bajom. Most mi lehet a baj? Nem hiszem, hogy terhes lennék ha 1,5 év alatt nem lettem az akkor miért pont most? 20/L
2013. júl. 13. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Stressztől nem lehet?
2013. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gyógyszer mellett?

Elég stresszes vagyok mostanában mert elkezdtem a nyári gyakorlatomat és iszonyat korán kelek és nagyon keveset alszom. Este van mire hazaérek...:/ De gyógyszer mellett is lehet ez? :OOO Nekem ez nem függ össze. Hétfőn meg elkellene kezdenem az újabb levelet szedni :S

2013. júl. 13. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rendben szedted nem lesz baj,a tájékoztató szerint ha 1hónapban kimarad és biztosan nem hánytál,ment a hasad,nem szedtél antibiotikumot,rendben beszedted az összes tabit,belefér 1-szeri nenzesz elmaradára..De a tájékoztatóban ezt megtalálod :)
2013. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!