Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Vegyek még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Vegyek még tesztet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Június 6-án voltunk együtt a párommal. Nem lyukadt ki a gumi, de most nem részletezem, h miért aggódom a terhesség miatt... Június 14-én jött meg a havim. Július 1-én(délutáni vizelet), és július 8-án(reggeli vizelet) teszteltem. X-epil gyors tesztet vettem ,amiben 2 tesztcsík van. Mindkettő negatív lett, elmaradóm nincs, még van kb. 2 hetem, h megjöjjön időben... De nem vagyok nyugodt, vegyek még másféle tesztet, h megbizonyosodjak róla, h mizu, v már ki kellett volna mutatnia ,ha van vmi?

2013. júl. 10. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem részletezed, akkor hogy várod, hogy véleményt mondjuk ezek alapján? Hát lehetsz is terhes, meg nem is, bár ha a teszt negatívot mutatott, akkor nem értem ezt a nagy izgalmat.
2013. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elvileg védekeztetek gumival. Az aktus után 12 nappal meg is jött, és két teszted is negatív lett. Szerintem elég valószínű, hogy nem vagy terhes! De azért részletezhetnéd, hogy miért gondolod azt, hogy lehetsz.
2013. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha megjött, hogy lehetnél terhes?
2013. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem cserélt gumit a menetek között... ezért félek... de mért nem elég az,ha én azt írom h van okom rá??

attól h egyszer megjön még lehet az ember terhes, kedves utolsó ^^

2013. júl. 10. 21:36
 5/13 A kérdező kommentje:
8 nappal utána. matek megy?
2013. júl. 10. 21:36
 6/13 A kérdező kommentje:
a 2.tól bocsi, ha bunkó voltam. te elét korrekt voltál :$ :)
2013. júl. 10. 21:41
 7/13 A kérdező kommentje:
*elég
2013. júl. 10. 21:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Nehogy már még te legyél felháborodva, csak mert segíteni akarnak neked. Azért nem elég, mert kívülről nézve ezek alapján senki sem fogja tudni normálisan megmondani, hogy mi van, képzeld. Még ezzel együtt sem tiszta. Mi az, hogy nem cseréltetek gumit a menetek között? Használt óvszert nem szabad újra feltenni... egyébként meg szerintem nem vagy terhes, nem értem, milyen bizonyosságot akarsz még azon kívül, hogy megjön és negatív a teszt, ha ennyire izgulsz, akkor menj el orvoshoz, ezen kívül senki sem fog semmit se mondani...
2013. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Anas penelope,a terhesség alatt is előfordulhat menstruáció "szerű" vérzés

amúgy ha 2teszt is negatív nem hiszem hogy terhes lennél,ha nem tudsz megnyugodni keress fel egy orvost,de szerintem nincs mitől félned

2013. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

Megjött, teszt negatív? Akkor miért lenne terhes? Lassan már a következő menstruáció esedékes, akkor miről beszélünk.


Kedves kérdező, tisztában vagyok vele, hogy lehet menstruáció szerű vérzés, de azért az elég ritka. Általában elég nagy baj, ha egy nő vérzik a terhesség alatt - nem kell ezt úgy beállítani, mintha általános lenne. Másrészt ha nem akarsz aggódni, cseréljetek gumit. És nehogy már még te oktass ki engem, mikor ekkora baromságokat kérdezel. (Két negatív teszt, bőven az esemény után, megjött.)

2013. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!