Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hete tart a menszeszem! Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete tart a menszeszem! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek a gyógyszer 7. Napjától kezdve megvan. Már nagyon félek. Teszt negatív. Ma vettem be az utolsó szemet most jön a 7 napos szünet. 2Éve szedem de nem volt probléma soha. Május-junius nem jött meg. Mit ajánlotok? (orvoson kívül)

2013. júl. 10. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
A terhesseg alatti verzest a nok sokszor osszetevesztik a menszesszel.Nem megijeszteni akarlak de az elso napokban a terhessegi teszt (akkor is ha az illeto no terhes) negetivat mutat.Probald meg par nappal kesobb reggel.(elso vizeleskor)
2013. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valami tökre felborult a ciklusodban.

orvoshoz kell menned.

2013. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Április: 2 napig barnás vérzés. Május semmi. Június vége óta folyamatos erős vérzés 2 hete. De érzem hogy már gyenge vagyok. 3 teszt negatív már agyonra aggódtam magam
2013. júl. 10. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de az orvoshoz menés miért nem opció? Nekem volt, hogy 18 napig véreztem, a doki azt mondta, hogy 15 nap után fejvesztve rohannom kellett volna a nőgyógyászhoz, nem várni még ennyit..

Az egészség nem játék!

2013. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: mi volt a baj? Írtak fel vmit?
2013. júl. 10. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
a barnas verzes akar nemi fertozest is jelenthet
2013. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem írtak fel semmit.. Én abbahagytam a fogamzásgátló szedését, emiatt teljesen felborult minden. Plusz hormonhiányom van, emiatt alakult ki ez a hosszú és erős vérzés.

Bogyó helyett elkezdtem hüvelygyűrűt használni,és az rendbe tette.

2013. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Komolyabb bajod is lehet! Ne várj otthon a csodára, főleg ha még valamikor az életben akarsz gyereket.

(Egyes betegségek szövődményei meddőséget is okozhatnak. Orvos!)

2013. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!