Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Masculan óvszer használata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masculan óvszer használata után nagyon csípett/égett a hüvelyem, más szagú a vizeletem is. Allergia?

Figyelt kérdés

Szerdán mikor együtt voltunk a párommal, kipróbáltuk a Masculant, jónak tűnt, csak utána valahogy csípett belülről.

(és közben is fájt a szex, pedig már fél éve együtt vagyunk..)


Olyan mint amikor felfázol és vizelési ingered van, és nagyon csíp..

Megmozdulni is alig tudtam.


Aztán a 4. menetnél már nem fájt.. de előtte igen.

Mi lehetett?


Kb. azóta van hogy a vizeletemnek erősebb a szaga.. Nem tudom lehet-e jelentősége..



2013. júl. 9. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy jó tanácsom van: menj el nőgyógyászhoz!!!
2013. júl. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is azt használunk,nekem nincs tőle bajom. Lehet,hogy a sikosító bánt. Szerintem menj el orvoshoz és vidd magaddal az óvszeres dobozt.
2013. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A vizelet miatt inkább nőgyógyászhoz menj el, de ha csak csíp meg fáj esélyes az allergia, pl nekem minden latex tartalmú óvszer hasonló tünetet produkált, ahogy latexmentest próbáltunk, megszűnt.
2013. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csaj AIDS-es, a gumi meg kilyukadt. Így jártál, ezek az első tünetek.
2013. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hahaha.. utolsó.. jót nevettem :)

Életemben nem feküdtem le senkivel a páromon kívül.

Ő pedig rajtam 2 lánnyal de mindkettőnek Ő volt az első..


Azért köszi hogy próbálod rámhozni a frászt, szerintem egy ilyen komoly dolgot nem kellene ilyen egyértelműen kijelenteni, ha nem vagy benne biztos.

2013. júl. 31. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!