Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebből lehet baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, a barátnőmmel nem szeretkeztünk még, mindketten szüzek vagyunk. Tegnapelőtt este együtt aludtunk, és mindketten nagyon be voltunk indulva. Ő kiverte nekem, megtöröltem a farkam, elmentünk kezet mosni, utána pedig megujjazta magát. Miután végzett, én megint be voltam indulva. Hogy kicsit feltüzelje a dolgot, elkezdte nedves kézzel a makkomat simogatni, és miután egyszer megfogta, visszanyúlt a puncijába, a többi pedig már mindegy.

Most attól fél, hogy azzal, hogy visszanyúlt oda, miután megfogta a farkam, esetleg spermiumok kerülhettek bele, szerintem ez nem lehetséges (vagy maximum életképtelenek, mivel nagyjából 20 perccel azután nyúlt oda, hogy én elélveztem). Szerintetek lehet ebből bármi baj, esetleg terhesség?


2013. júl. 9. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínűtlen, ne parázz.
2013. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell izgulnotok, nagyon kicsi az esély rá, hogy gubanc legyen belőle. De legközelebb nem árt jobban figyelni.
2013. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy egy kevés előváladék már lehet, hogy megjelent. Alapvetően nem szoktam nagyon "nedves" lenni, de nem lehet kizárni.
2013. júl. 9. 21:51




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!