Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek van tapasztalata az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van tapasztalata az esemény utáni tablettával?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 05:19
 1/4 anonim válasza:

Sajnos nekem van tapasztalatom.

Rigesoftot vettem be picit ingerlékenyebb és hisztisebb voltam mivel minimális hányingerem volt.

Egyébkét nem gáz, csak fél évente egyszer lehet "bevetni" és nagyon drága :)

Fontos hogy csak nőgyógyász írhatja fel, de ha szerencséd van kiadják pár patikában recept nélkül is.

2013. júl. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van tapasztalatom Rigesofttal. 72 órán belül be kell venni. Én 4órán belül bevettem, és használt, ráadásul nálam nem voltak mellékhatásai sem.

Áldom azt, aki feltalálta, hiszen balesetek mindig történnek. Viszont óriási hormon bomba, ezért nem lehet túl gyakran szedni.


Itt az oldalon írd be hogy Rigesoft, és kiad egy csomó kérdést..

De ne higgy el minden marhaságot!

2013. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is rigesoftot vettem. semmi mellékhatása nem volt. amúgy már nem adják recept nélkül, és nem csak nőgyógyász írhatja fel (nekem a háziorvos írta fel), és tényleg drága (kb 5-6e ft), de még mindig olcsóbb, mint gyereket eltartani :D
2013. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van tapasztalatom Rigesoftta. Nálam nem volt mellékhatás este lefekvés előtt vetem be
2013. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!