Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valakinek nőgyógyász irt mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek nőgyógyász irt mar fel ugy fogamzásgátlóinekcio h nem vizsgálta meg?

Figyelt kérdés

Szerdán voltam magán nőgyógyásznal( Dr Páczai Anita) es be mentünk a párommal es válaszoltam is mindenre de nem vizsgált meg es ugy írta fel a Mirabella nevű fogamzásgátló tabletátt.

Van e valakinek valami véleménye az doktonőrol vagy esetleg a gyógyszeről.? Írhat e fel ugy gyógyszert h meg sem vizsgált? Normális ez?


2013. júl. 6. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem normális, akkor miért nem tőle kérdezed?
2013. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, nagy felelőtlenség.
2013. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem a nőgyógyászom mondjuk vérvétel nélkül írta fel a tablettáimat, bár tény, előtte azért belenézett a málnásba... meg igen, feltett pár kérdést. viszont a tabletta, amit felírt, tökéletesen működik azóta is (Novynette-t szedek).
2013. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 belbolyhocska ***** válasza:
Nekem is vizsgálat nélkül írt fel a doki gyógyszert. Ikerterhes lettem... Azt hiszem menj el normális dokihoz!
2013. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
májfunkciót mindenképp nézni kell
2013. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1db vizsgálat minden képpen szükséges már csak a trombózisveszély stb végett.Én vidéken élek ahol az orvosokat csak 'henteseknek' hívom,de még itt is minden ismerősömet megvizsgálták,laborba is küldték.Magán orvornál pedig felháborítónak tartanám ha már fizetel érte,amit egyébként ingyen mepkaphatnál..Szerintem válts dokit,mert ezek szerint később mire számíthatsz nála?Jó mióta csak iratni járok,ha külön nincs bajom,1évben 1x csinál rákszűrést a dokim.. :) .. 23l
2013. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!