Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az antibébi esemény utániként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az antibébi esemény utániként is funkcionál? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem,hogyha esetleg valaki kihagy egy tablettát,és másnap veszi be az előző napi adagot (viszont a kihagyott napon mondjuk szexelt) akkor lehetséges hogy teherbe esik?

És ha igen,de nem tud róla a későbbi bogyók amiket beszed mit csinálnak a magzattal? Egyáltalán életben marad?


(Csak elméleti kérdés,nem vagyok benne a dologban :))


2013. júl. 6. 09:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Kicsit hülyén fogalmaztam ezt az esemény utáni dolgot...bocsi xD
2013. júl. 6. 09:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem funkcionál úgy.


Ha 12 órán belül pótolja, akkor nem szakad meg a védelem.

Ha 12 óránál többet késik vele és az a tablettaszedés első hetében jár (mindenkori első hét - tehát nem csak a legeslegelső levélre vonatkozik), akkor az az aznapi, előző napi, sőt előző héten történt szexből is lehet baba.

2013. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezen a 12 órán belül pótlós dolgon is gondolkodtam már. Ha én mondjuk minden nap este 6 körül veszem be a bogyót akkor sem 12 óra telik el a két gyógyszer között,hanem több.

Akkor miért 12 óra a kiszabott idő?

2013. júl. 6. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
HÁ' JÓHOGY EMBER!!!!! NE LEGYÉL MÁN LÜKE HEEEE!!!!!
2013. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egészségedre, mielőbbi jobbulást...
2013. júl. 10. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!