Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két hete szedek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocok9994 kérdése:

Két hete szedek fogamzásgátlót, Velgynt. Ezek csak a mellékhatásai vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A menstruáciom első napjától szedem. Rendesen megvolt 5 napig de azóta erős sötétbarna folyásom van, és néha nemtudom miért sirni kezdek, és volt hogy fájt a fejem és vele együtt egy kis hányingerem is volt. Lehetek esetleg terhes? Vagy ez csak a gyógyszer hatása hogy még hozzá kell szoknia a szervezetemnek.

2013. jún. 27. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes. ezek a mellékhatások.. egyre rosszabb lesz, üdv a klubban.. én már abbahagytam
2013. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Drága arany picike bogárkám! Szerinted miért van a tabletta mellett az a hosszú papír? Nem dísznek, meg nem is a maradék hely kitöltésére, hanem arra, h OLVASD EL! Ha elolvastad volna, akkor tudnád, h ezek csak mellékhatások, mert ezek a tünetek fel vannak oda tüntetve...-.-
2013. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlók álterhes állapotot hoznak létre a testedben . Ezért nem lesz peteérés, terhesség. Szóval most a tested azt hiszi, hogy terhes, ezért produkálsz ilyen tüneteket.
2013. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Tényleg egyre rosszabb,mostmàr tele van a testem kiütéssel is.
2013. jún. 28. 00:40
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor meg rohanj orvoshoz!!!!
2013. jún. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!