Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatok, a teafaolajas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok, a teafaolajas óvszerről?

Figyelt kérdés
A normális óvszertől, rettentően viszketek, utána ég is ott. Ez után sikerült egy kis fertőzést elkapnom..minden aktus után ki újult. Gondolom akkor allergiás vagyok rá, neten keresgéltem és olvastam sok jót a teafaolajas óvszerről. Tényleg jó? Ettől már nem lesz semmi bajom?! Meg hol lehet ilyet venni? Köszi a válaszokat!:)
2013. jún. 27. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
olvasni énis olvastam hogy ez jó, nem vált ki semmilyen allergén reakciót, de szerintem te sem fogsz tudni venni sehol, csak neten lehet rendelni, legalábbis mikor én venni akartam, gyógyszertárban, herbáriában, bioboltban is hülyén néztek rám hogy mit akarok venni?
2013. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla, úgyhogy köszönöm az új infót. Tapasztalatok engem is érdekelnének. Én tisztasági betétre használtam már teafa illóolajat fertőzés ellen, de egyszer kicsit több ment rá és akkor iszony csípett meg égett még miután jól megmosakodtam azonnal, utána is. Szóval én például csak mérsékelt mennyiségben bírom.
2013. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk bioboltban lehet kapni, 3 db van egy dobozban.

Használat után nem jelentkezett viszkető érzés.

2013. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha az óvszer, amit használtatok, ultra save vagy extra safe, tehát plusz spermaölővel ellátott, akkor az bibi lehet...arra lehetsz érzékeny. próbálj meg egy sima ultra thint mondjuk, ha az is csíp, akkor érzékeny vagy a gumira magára...ha nem, akkor csak arra a félére.
2014. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!